ליצירת קשר

השאירו את הפרטים ואנו נחזור אליכם
  משרדי שמאות מקרקעין

  משרד שמאים

  תפקידם של משרדי שמאות מקרקעין, ללוות אותנו במהלך מכירה או רכישה של נכס, בין אם מדובר בנכס ישן ובין אם מדובר בנכס חדש. תפקידו העיקרי של השמאי הוא לאמוד את שוויו של הנכס לבחון האם המחיר הינו תואם את הערך הראוי למקום או לא. חשוב לבחור במשרד שמאות מקצועי ואמין שילווה אתכם במהלך חשוב זה. רון קרם שמאות הינו משרד ותיק הפועל בכל רחבי הארץ ויספק עבורכם את השירות המקצועי ביותר.

  במה עוסקים משרדי שמאות מקרקעין?

  רכישת דירה חדשה היא אחד המהלכים החשובים והגדולים ביותר, אותם נעשה במהלך חיינו ואיש מאתנו אינו רוצה ליפול בפח. על מנת לדעת כי אנו רוכשים את הדירה הנכונה בעבורנו, חשוב לקבל את סיועו של שמאי מקצועי. השמאי יעריך עבורכם את שוויה של הדירה וכן יבחן אותה על מנת לזהות תקלות או בעיות משמעותיות, אשר יכולות להוריד את הערך שלה. השמאי יספק עבורכם חוות דעת מקיפה אשר תאפשר לכם לקבל החלטה נכונה.

  כיום קיימות שתי דרכים עיקריות להיעזר בשירותיו של שמאי. הראשונה הינה דרך הבנק למשכנתאות בו בחרתם. הבנק יעמיד לרשותכם שמאי אשר יספק לכם את התשובות לכל השאלות. יש לציין כי שמאי זה כפוף ומחויב תחילה לבנק ולכן לעיתים טובתכם האישית לא תהיה במקום הראשון. האפשרות השנייה הינה לשכור את שירותיו של שמאי פרטי אשר יהיה מחויב אך ורק לכם ולכן יעשה את עבודתו על הצד הטוב ביותר.

  בחירת משרד שמאות מקרקעין

  כאשר אתם עומדים בפני בחירה של משרד שמאות, חשוב מאוד שתשימו לב למספר פרמטרים חשובים ביניהם שנות הותק של המשרד וניסיונם של העובדים בו, המקצועיות והאמינות של הצוות וכמובן יחסי האנוש של העובדים במקום. במשרד שמאות מקרקעין רון קרם תיהנו משירות מקצועי ואיכותי. המשרד בעל ותק של 15 שנים בתחום וישמח ללוות אתכם בתהליך משמעותי זה של חייכם, החל מהשלבים הראשונים ביותר עד הרגע בו תקבלו את ההחלטה לרכוש את הבית. המשרד מספק את שירותיו בכל רחבי הארץ ועובד עם מספר רב של אנשים מכל המגזרים.

  רון קרם - שמאי מקרקעין וליווי השקעות נדל"ן

  ניסיון למעלה מ-15 שנים
  בתחום הנדל"ן ותכנון ובניה

  רון הוא שמאי מקרקעין ועו"ד המתמחה בתחום הנדל"ן ותכנון ובניה, עם למעלה מ-15 שנים בתחום.

  שירותי שמאות מקרקעין

  המשרד מספק שירותי שמאות מקרקעין למגזר הפרטי, העסקי והציבורי.

  ייעוץ כלכלי וליווי השקעות נדל"ן

  משרד "רון קרם שמאות מקרקעין וליווי השקעות נדל"ן" ממוקם בחיפה ומספק שרותי שמאות מקרקעין ייעוץ כלכלי וליווי השקעות נדל"ן בכל רחבי הארץ.
  שיווק באינטרנט שיווק באינטרנט
  דילוג לתוכן