contact-us

ליצירת קשר

ליצירת קשר

  שמאי דירות

  שמאי לפני קניית דירה

  מחפשים שמאי דירות? הגעתם למקום הנכון. כאשר אנו מתחילים תהליך של רכישת דירה חדשה, אנו זקוקים לשירותיו של שמאי אשר יעריך לנו את הנכס נכונה. מכיוון שמדובר ברכישה משמעותית, חשוב לדעת האם המחיר הינו מחיר הוגן, האם ישנן תקלות או בעיות בדירה אשר הסתירו מאתנו והאם ישנה הלימה בין מחיר הדירה, לבין האזור בה היא נמצאת. בדיקות אלו ונוספות יבוצעו על ידי השמאי בכדי להעריך עבורנו את הנכס בצורה הטובה ביותר. רון קרם הינו שמאי בעל 15 שנות ניסיון אשר ילווה אתכם בבטחה במהלך התהליך. מחפשים הערכת שמאי לדירה? צרו איתנו קשר עוד היום.

  שמאי דירות במחיר אטרקטיבי

  שמאות הפכה למקצוע מבוקש מאוד בשנים האחרונות ולכן במידה ואתם זקוקים לשמאי, לבטח גיליתם כי ישנו מספר רב של בעלי מקצוע המעוניינים להציע לכם שירות. על מנת לבחור נכונה שימו לב לטיפים הבאים:

  • אינטרנט – האינטרנט הוא ללא ספק המקום לקבל בו את כל המידע לו אנו זקוקים לגבי כל בעל מקצוע. תוכלו להיכנס לאתר הפרטי של השמאי, להתרשם מעבודותיו, לצפות בהמלצות וכן לקבל מידע רב בנוגע לתהליך.
  • המלצות – הדרך הרווחת והראשונה בה ננהג, היא כמובן לחפש המלצות. מעבר דירה הינו דבר שבשגרה ולבטח מישהו מקרובי המשפחה, החברים או המכרים שלכם נעזר לאחרונה בשירותיו של שמאי. 
  • שיחת ייעוץ – כיום רוב בעלי המקצוע בשוק יציעו לכם שיחת ייעוץ חינם. היעזרו באפשרות זאת וקיבעו פגישה ראשונה טרם שאתם מחליטים מיהו בעל המקצוע אשר ילווה אתכם. הפגישה תאפשר לכם הן לקבל את המידע הרלוונטי והן להתרשם מהשמאי.

  שמאי דירות ובתים כתנאי הכרחי לקנייה בטוחה

  לא פשוט היום לקנות דירה, בין אם מדובר בדירה ישנה ובין אם מדובר בדירה מהניילונים. אנו חוששים לשים את כל התפוחים שלנו בסל הלא נכון ולגלות כי הפסדנו כסף רב. כאן נכנס השמאי לתמונה. הוא יבחן עבורכם את הבית במספר בחינות מקיפות וכוללות אשר בסופן יוכל לאמוד את שוויו של הבית ולאפשר לכם לדעת האם בחירתכם נכונה. רון קרם שמאות מקרקעין, הינו משרד העובד בכל חלקי הארץ. בעזרת ניסיון של שנים רבות בתחום נוכל לעזור גם לכם לישון בשקט בלילה.

  בדיקת שווי דירה

  במידה ואתם עומדים בפני רכישה של נכס חדש, מומלץ לעשות קודם בדיקת שווי דירה. מחירי הדיור בארץ רק עולים ועולים ואנו מוצאים את עצמנו עובדים קשה מאוד על מנת להצליח לרכוש לעצמנו בית. כאשר אנו עומדים סוף סוף בפני המאורע המשמח, אנו מוצאים את עצמנו חוששים מפני טעות אפשרית ומפני השקעה לא נכונה או נבונה. בדיקת שווי הדירה תאפשר לנו להבין האם ישנן בעיות אותן אנו לא רואים. רון קרם משרד שמאות ומקרקעין יבצע עבורכם את כל הבדיקות הנדרשות.

  כל מה שחשוב לדעת על בדיקת שווי דירה

  נכסים רבים מוערכים היום בצורה לא נכונה וזאת מכיוון שמחירי הדירות כיום, הינם גבוהים במיוחד. על מנת לאמוד נכונה את שוויה של הדירה יש לשים לב לארבעה פרמטרים עיקריים:

  • מיקום – מיקום הנכס משפיע רבות על השווי שלו. כאשר אתם בוחרים נכס אתם מחפשים אחר סביבה איכותית וטובה. אין מדובר על השכנים אלא על אזור המגורים עצמו, על הנוף המשתקף מהחלון וכמובן גם על השכונה ואיכותה.
  • גודל – נקודה חשובה מאוד, שמשפיעה השפעה ישירה על מחיר הדירה היא כמובן הגודל שלה. ככל ששטח הדירה יהיה גדול יותר, כך המחיר יהיה גבוה יותר. 
  • סביבת הנכס – מלבד הדירה עצמה אשר משפיעה על המחיר, גם השירותים בסביבתה תורמים לאמוד את הערך. למשל, מעלית או חנייה מסודרת, גינה מטופחת בבניין ועוד, יהוו כולם השפעות ישירות על ערכה של הדירה.
  • מצב פיזי – כמובן שנכס משופץ בבניין מטופח שווה יותר מנכס לא משופץ בבניין מוזנח, דבר אשר משפיע על שווו הנכס בצורה משמעותית. 

  בדיקת שווה דירה – איך זה נעשה?

  אומדן ערך דירה יכול להיעשות אך רק על ידי שמאי, אשר ייתן לכם את הדו"ח הסופי הן בנוגע לכל הפרטים הרלוונטיים לגבי הדירה והן את הערך האמיתי שלה. התהליך מתבצע ביסודיות ובאמינות, על מנת לספק תוצאות מדויקות. חפשו אחר שמאי בעל ניסיון והכשרה מתאימים, בכדי לדעת כי אתם נמצאים בידיים בטוחות. רון קרם משרד שמאות ומקרקעין הינו בעל ותק וניסיון רב בתחום השמאות. המשרד ממקום בחיפה אך מספק את שירותיו לכל רחבי הארץ. בעזרת היכרות קודמת עם עולם המשפט, רון יספק עבורכם את כל המידע לו אתם זקוקים בכדי לרכוש דירה חדשה.

  ליצירת קשר

  ליצירת קשר

   מטרות נוספות להזמנת שמאי מקרקעין

   הזמנת שמאי מקרקעין לצורך בדיקת שווי דירה נעשית בעיקר ע"י הקונה לפני ההחלטה על רכישת נכס וגם ע"י המוכר להערכת המחיר בו ינקוב. עם זאת ישנן מטרות נוספות להזמנת שמאי מקרקעין. אחת מהן היא בקבלת נכס כירושה. חלוקת הירושה באופן שווה תתבצע על סמך הערכת שווי הנכס או הנכסים אם יש יותר מאחד ע"י שמאי מקרקעין. מטרה נוספת היא לבדיקת מיסוי המקרקעין, מיסים כמו מס שבח או היטל השבחה במקרה שבו ערך הנכס עלה בעקבות שיפוץ אך גם בעקבות שינויים שהרשות המקומית ביצעה במקרקעין עליו נמצא הנכס. רון קרם הוא שמאי מקרקעין בעל ניסיון רב. הוא עוסק מעל 15 שנים בקביעת ערכי נכסים שונים: פרטיים, עסקיים או מוסדיים והוא עושה זאת במקצועיות רבה. מוזמנים ליצור קשר.

   איך נעשית בדיקת שווי דירה?

   בדיקת שווי דירה נעשית על סמך נתונים שונים שאוסף שמאי המקרקעין, מרכז אותם ובשקלול של כולם יחד קובע את ערך הדירה. מעבר לקביעת ערך הדירה הוא גם יצביע על נקודות בעייתיות שייתכן שיביאו לכך שהקונה יחליט שלא לרכוש את הדירה כמו בעיות משפטיות הקשורות לבנייה. הנתונים אותם יבדוק השמאי במהלך בדיקת שווי דירה הוא סביבת הנכס – גם כעת וגם בעתיד. הוא יבדוק שאין תוכניות בנייה עתידיות שישנו את איכות החיים במקום. הוא יבדוק את הנושא המשפטי: שאין שעבודים, אזהרות ועוד. השמאי מוודא שאין בבנייה חריגות שכאשר הנכס יהיה על שמכם אתם תיחשבו לאחראים להן. הוא יבדוק את מצב הנכס: האם אין רטיבות סמויה שקשה לזיהוי בעין לא מקצועית, סדקים ונתונים נוספים הקשורים למבנה.

   בדיקת שווי דירה

   כשאנחנו קונים בגד, נעליים או אפילו רהיט, אנחנו יכולים לעשות בראש חישוב כללי ולראות האם מחיר המוצר תואם את הערך המשוער שלו. במוצרים שערכם לכל היותר כמה מאות שקלים, לא נדייק, הדבר לא קריטי כי גם כך המוצר נשחק מהר משחשבנו. הדבר שונה כשמדובר על דירה. כאן מדובר על סכום גדול מאוד. כיוון שזו קניה כ"כ משמעותית, לא מומלץ לעשות בה טעויות אלא לבדוק דברים יותר לעומק ובעזרת בעל מקצוע. כשמדובר על דירה, המחיר על טעות בהערכה יהיה גבוה מאוד. לכן, לכל קונה וגם למוכר של נכס כדאי לעשות קודם כל בדיקת שווי דירה. הדבר יאפשר לקונה לעשות קניה נכונה ולחסוך בהוצאות.