contact-us

ליצירת קשר

ליצירת קשר

  הפחתת היטל השבחה

  משרדנו הינו בעל מומחיות רבה לבחינת מהות דרישות תשלום היטלי השבחה , הגשת שומה נגדית לדרישת היטל ההשבחה, ליווי וייצוג שמאי בהליכים בפני שמאים מכריעים וועדות ערר לפיצויים והיטלי השבחה.

  היטל השבחה

  אחד התחומים בהם עוסק שמאי מקרקעין, הינו הפחתת היטל השבחה. במידה ואושרה על הנכס שלנו תוכנית בניין עיר (תב"ע) חדשה שמגדילה את זכויות הבניה ומאפשרת לנו להגדיל את שטח הנכס או לשפר את התכנון שלו, בעת הוצאת היתר או מכירת הנכס, נצטרך לשלם מס הנקרא  היטל השבחה. כמובן שאין דבר מתסכל מזה, אך חשוב לדעת שמס זה אינו סופי וישנן מספר דרכים להפחית אותו ואף באופן משמעותי. אחת הדרכים הללו, הינה להיעזר בשירותיו של שמאי מקרקעין. במידה ואתם עומדים בפני שינוי בבית וזקוקים לעזרה מקצועית, צרו קשר עוד היום עם רון קרם משרד שמאות ומקרקעין.

  כל מה שרציתם לדעת על הפחתת היטל השבחה

  השמאי מכיר את התחום לעומקו על כל פרטיו הקטנים ביותר ויוכל להיות לכם לעזר בעת הגשת הבקשה לביטול או להפחתת היטל ההשבחה. תחילה השמאי יבחן האם אתם באמת זכאים להפחתת היטל השבחה או ביטולו וכן יחשב עבורכם את הסיכון העתידי אותו תשלמו. לאחר מכן השמאי יטפל בכל התהליך הבירוקרטי הכלול בהגשת בקשה מעין זאת וילווה אתכם לאורך התהליך עד אשר תקבלו את המגיע לכם. יחד עם זאת יש לשים לב שממועד קבלת הודעת הוועדה המקומית על חיוב בהיטל השבחה יש לפעול תוך 45 ימים אחרת החוב הופך להיות חלוט ולא ניתן לערער עליו. 

  בנושא הפחתת היטל השבחה חשוב לפנות לשמאי מקרקעין

  תחת כובעו של השמאי, תוכלו למצוא מגוון עיסוקים נוספים. כאשר אתם נדרשים לשלם מס היטל השבחה, חשוב שתעזרו בשירותיו של השמאי על מנת לבדוק מהי הזכאות שלכם והאם תוכלו להפחית את התשלום. השמאי יבצע עבורכם את כל העבודה החל מהשלב הראשוני ביותר של הבירור ועד לסיומו של התהליך. רון קרם משרד שמאות ומקרקעין הפועל בתחום כבר 15 שנים הינו בעל ניסיון הן בתחם השמאות והן בתחום המשפטים כך שבעזרת ידע רב ומקצועיות המשרד יעזור לכם לשלם את הסכום הנמוך ביותר ובמקרים מסויימים אף לבטל את ההיטל לגמרי כפי שנעשה כבר בעבר. 

  בדיקת היטל השבחה

  בדיקת היטל השבחה מומלץ לעשות אך ורק אצל שמאי מקרקעין מקצועי המתמחה בהיטלי השבחה. היטל השבחה הינו מס, אשר נגבה על ידי הוועדה המקומית לתכנון ובניה בגין אישורה של תכנית בניין עיר אישור הקלה או שימוש חורג המעלים את ערך נכס המקרקעין . רבים מרגישים כי מס זה אינו הוגן, או לחלופין הוא גבוה מידי. על מנת לבחון את גובה המס האמיתי אותו אתם צריכים לשלם, שכרו את שירותיו של שמאי מקרקעין אשר יבצע עבורכם בדיקה מקיפה ומשתלמת. מחפשים שמאי? קבעו עוד היום פגישה אצל רון קרם משרד שמאות ומקרקעין על מנת לקבל תוצאות מובטחות.

  כל הדרכים לבצע בדיקת היטל השבחה

  קיבלתם בקשה לתשלום היטל השבחה? יש לכם 45 ימים להגיש בקשה להפחתה או ביטול של ההיטל. ישנן שתי דרכים עיקריות לבצע את הגשת הבקשה. כמובן שהדרך הראשונה הינה באופן עצמאי. כל שעליכם לעשות הוא למלא את הדו"ח בצורה הטובה ביותר וכן לצרף את כל המסמכים הרלוונטיים הנדרשים להגשת הבקשה, יחד עם זאת לרוב לא יקבלו את הבקשה שלכם וידרשו שתצרפו חוות דעת שמאית.  

  הדרך השנייה היא בעזרת שמאי מקרקעין. בניגוד אלינו שמאי מקרקעין מכיר את התחום לעומק. בידיו כל הפרטים, הסעיפים והאפשרויות בכדי להגיש את הבקשה שלכם בצורה מדויקת יותר. ככל שהבקשה נכתבת באופן מפורט ונכון יותר וכן נשלחת יחד עם המסמכים הנכונים הסיכויים שלה להתקבל הינם גבוהים יותר. הגשת בקשה לא נכונה או בדרך לא נכונה, עלולה לפגוע בסיכויים שלכם לשנות את גובה ההיטל ולכן חשוב מאוד שלא לוותר על שירותיו של שמאי אשר יבצע עבורכם את העבודה הטובה ביותר.

  בדיקת היטל השבחה לתוצאות מקצועיות

  במידה וקיבלתם בקשה להיטל השבחה, דעו כי אתם יכולים להפחית או לבטל אותו. שמאי מקצועי יוכל לבחון עבורכם את הנושא לעומקו, לחשב מהו גובה ההיטל הנכון אותו אתם צריכים לשלם וכך גם לאפשר לכם להחליט האם מכירת הנכס או ביצוע תוספת הבנייה בכלל משתלמת לביצוע עוד קודם שאתם מבצעים אותה. רון קרם משרד שמאות ומקרקעין, מספק את שירותיו בכל רחבי הארץ. רון קרם הינו שמאי מקרקעין ושמאי מוסמך עם ניסיון של 15 שנים בתחום הנדל"ן ותכנון ובניה. הוא חבר בוועדת המקרקעין בלשכת עורכי הדין ובאפשרותו לכוון אתכם נכונה בכל עניין בתחום.

  ליצירת קשר

  ליצירת קשר