ליצירת קשר

השאירו את הפרטים ואנו נחזור אליכם
  קרקע חקלאית

  קרקע חקלאית למכירה

  קרקע חקלאית, הינה קרקע אשר המדינה הגדירה כקרקע לפעולות חקלאיות בלבד. כיום, מכיוון שמחירי הדיור אינם מפסיקים לעלות, רבים מחפשים אחר דרכים אלטרנטיביות להשקיע את כספם וקרקע חקלאית הפכה להיות אחת מהדרכים הפופולריות בכך. מדובר בנכס לכל דבר, אשר ההשקעה בו לרוב עשויה  להיות רווחית במיוחד בתנאי שאתם יודעים מה אתם עושים ומכירים את שוק הקרקעות החקלאיות בצורה טובה. ובכל זאת, על מנת לעשות רכישה בטוחה ומוצלחת, חשוב להיעזר בשירותיו של שמאי בכדי לבצע הערכה לקרקע. רון קרם, הינו משרד שמאות מקצועי ומוערך, אשר ישמח לעזור לכם לבחור את הקרקע הנכונה.

  רכישת קרקע חקלאית

   מה תבדקו לפני ?

  החלטתם לרכוש קרקע חקלאית? חשוב שתשימו לב למספר טיפים אשר יעזור לכם במהלך התהליך:

  • המוכר- חפשו את כל המידע לו אתם זקוקים בנוגע לזהות של המוכר. בדקו מה ידוע לסביבה על בעל הקרקע, האם המוניטין שלו חיובי או שלילי, מה המצב הכלכלי שלו והאם הוא אמין. 
  • ייעוד- עסקה טובה, הינה עסקה אשר תניב לכם תשואה ולכן בחנו מהו עתידה של הקרקע ומהו הייעוד שלה. שימו לב האם טיבה של הקרקע עתיד להשתנות.
  • זכויות על הקרקע- עסקת מקרקעין אינה עסקה פשוטה ולכן חשוב לעשות לגביה בירור מקיף. בדקו למי שייכת הקרקע ולמי היא הייתה שייכת קודם.
  • מיקום- כמו ברכישת דירה גם כאן למיקום ישנה השפעה משמעותית על ערך הקרקע. בחנו האם המיקום הינו אטרקטיבי או לא והאם הוא יהיה טוב עבורכם בעתיד.

  הבחירה בקרקע חקלאית

  רכישת קרקע חקלאית אינה פשוטה יותר מרכישת כל סוג של נכס אחר והיא דורשת מאתנו מספר לא מבוטל של בדיקות לעיתים אפילו בדיקות רבות יותר. לפעמים תוכלו לבצע את הבדיקות בכוחות עצמכם, אך בכדי לדעת באמת את התמונה השלמה, מומלץ וחשוב להיעזר בסיועו של שמאי מקצועי. רון קרם משרד שמאות ומקרקעין, עוסק בכל סוגי הקרקעות בכל אזור בארץ. לרון ניסיון של 15 שנים ויותר בתחום השמאות והמשפטים וביכולתו לסייע לכם בכל עסקה אותה אתם עתידים לעשות. זה הזמן לקבוע פגישת ייעוץ ראשונה.

  קרקע חקלאית לרכישה

  קרקע חקלאית למכירה בצפון

  מחפשים קרקע חקלאית למכירה בצפון? אל תעברו את התהליך ללא עזרתו של שמאי. רכישת קרקע חקלאית אינה שונה מכל עסקת נדלן אחרת אותה עשיתם או תעשו במהלך חייכם והיא דורשת בירור מעמיק, לעיתים אף יותר מכל בירור אחר. בעזרתו של שמאי, תוכלו להבין מהו עתידה של הקרקע, מיהם הבעלים החוקיים שלה והאם קיימת כל בעיה אשר עלולה להפוך את הרכישה שלכם למסוכנת ולא כדאית כלל. קודם שאתם מתחילים בתהליך, צרו קשר עם רון קרם משרד שמאות ומקרקעין ונשמח לעזור לכם.

  טיפים למציאת קרקע חקלאית למכירה בצפון

  צפון הארץ ידוע בשדות הרבים ובקרקעות החקלאיות הרבות שיש בו. אם אתם מחפשים קרקע, אין ספק כי זה המקום. על מנת לבחור את הקרקע הנכונה עבורכם שימו לב לטיפים הבאים:

  • אתרי נדלן- כיום ישנם אתרי נדלן רבים המתעסקים גם בתחום הקרקעות החקלאיות. חפשו אחר קרקע אשר תואמת הן לרצון שלכם והן לסכום העומד לרשותכם, אותו אתם יכולים להשקיע.
  • המלצות- במידה ואתם מכירים חברים מעולם הנדל"ן או שאולי יש לכם מכרים באזור הצפון והמושבים באזור, נסו לקבל המלצות. היו עם היד על הדופק ושאלו מידי יום האם יש קרקע חדשה למכירה.
  • שמאי- במידה ומצאתם את הקרקע אשר מתאימה לתנאים שלכם, אל תוותרו על בדיקה של שמאי. השמאי יעריך את הקרקע באופן מדויק בהתאם לכל הפרמטרים אותם יש לבדוק, כך שתוכלו לדעת בבטחה האם אתם עומדים בפני עסקה משתלמת אך גם בטוחה.

  בחירת שמאי לרכישת קרקעות חקלאיות בצפון והגליל

  בחירת שמאי היא בחירה חשובה מאוד, שכן היא יכולה להשפיע רבות על עתידכם. שימו לב כי אתם בוחרים שמאי מקצועי ואמין, בעל ניסיון והיכרות משמעותיים עם עולם הנדל"ן. על מנת לקבל תוצאות מקצועיות, אתם זקוקים לאדם מקצועי. רון קרם משרד שמאות ונדל"ן הינו המשרד הנכון עבורכם. רון בעל ניסיון רב בתחום, הוא הגיע מעולם המשפטים ופועל כיום כחבר בוועדת המקרקעין. הידע הרב והניסיון הלא מבוטל בתחום יאפשרו לכם להרגיש כי אתם נמצאים בידיים הבטוחות ביותר אשר יובילו אתכם ללא ספק אל עבר ההחלטה הנכונה.

  רון קרם - שמאי מקרקעין וליווי השקעות נדל"ן

  ניסיון למעלה מ-15 שנים
  בתחום הנדל"ן ותכנון ובניה

  רון הוא שמאי מקרקעין ועו"ד המתמחה בתחום הנדל"ן ותכנון ובניה, עם למעלה מ-15 שנים בתחום.

  שירותי שמאות מקרקעין

  המשרד מספק שירותי שמאות מקרקעין למגזר הפרטי, העסקי והציבורי.

  ייעוץ כלכלי וליווי השקעות נדל"ן

  משרד "רון קרם שמאות מקרקעין וליווי השקעות נדל"ן" ממוקם בחיפה ומספק שרותי שמאות מקרקעין ייעוץ כלכלי וליווי השקעות נדל"ן בכל רחבי הארץ.

  מידע נוסף

  קרקע חקלאית להשכרה

  במידה ואתם מחפשים אחר דרך יעילה להשקיע את כספכם ולהניב תשואה איכותית, קרקע חקלאית להשכרה, הינה אופציה טובה. השכרת קרקע לפרק זמן מסוים, מאפשרת לכם ליהנות מעיבוד האדמה וכן מכל התוצרים והתפוקה המתקבלת בפרק זמן זה, ממנה תוכלו להניב רווחים נוספים. כיום, כאשר רכישת דירה נראית רחוקה מתמיד, זהו ללא ספק פתרון ביניים יעיל במיוחד עבור מי שאוהב את האדמה. מעוניינים לדעת מהו התהליך הנכון להשכרת קרקע? פנו עוד היום לרון קרם משרד שמאות ומקרקעין על מנת לקבל את ההכוונה הנכונה.

  בדיקה מקיפה טרם בחירת קרקע חקלאית להשכרה

  בדומה מאוד לרכישת דירה חדשה או השכרת נכס, גם השכרת קרקע חקלאית דורשת בדיקה איכותית ומקיפה על מנת שלא לגלות כי כספכם ירד לטמיון. בדיקה מסוג זה מתבצעת על ידי שמאי מקרקעין. מכיוון שמספר הקרקעות הינו רב והביקוש גדול, ייתכן כי סכומי השכירות אינם מדויקים או תואמים את טיבה של הקרקע. בכדי להימנע מבעיות, תיקנה לשכת המקרקעין את תקנה 22 על מנת לאפשר לקונה או לשוכר לקבל את כל המידע לו הוא זקוק טרם חתימת החוזה.

  תפקידו של השמאי במקרים אלו, הוא להעריך בצורה המדויקת ביותר את שוויה של הקרקע וזאת בהתאם למספר נתונים או נקודות חשובות ביניהם מיקום הקרקע, הייעוד העתידי שלה, התפוקה שלה בשנים האחרונות וכן בירור מעמיק בנוגע לבעלים הרשמיים של הקרקע וכן המוניטין שלו. רק בדיקה מקיפה תאפשר לכם לחוש ביטחון בעת חתימת החוזה.

  קרקעות חקלאיות להשכרה בצפון

  מכיוון שלהערכת השמאי משקל כבד המשפיע באופן ישיר על הבחירה שלכם, חשוב מאוד לבחור בשמאי מקצועי ואמין. שמאי מוסמך ובעל ותק, ידע כיצד לאמוד את שוויו של השטח באופן המדויק ביותר ולספק לכם את כל המידע הרלוונטי לו אתם זקוקים בכדי לקבל החלטה. במשרד השמאות והמקרקעין של רון קרם, תוכלו לקבל בדיוק את השירות לו אתם זקוקים. רון בעל ניסיון של מעל 15 שנים בתחום השמאות והינו חבר וועדת המקרקעין. בעזרת ידע לא מבוטל והיכרות עמוקה ומהותית עם התחום תקבלו בדיוק את התשובות להן אתם זקוקים.

  רכישת קרקע חקלאית

  רכישת קרקע חקלאית, אינה שונה מכל תהליך רכישה של נכס אחר. רבים בוחרים לרכוש קרקע חקלאית על מנת להשקיע את כספם במקום בטוח, אשר יניב להם רווחים עתידיים. מכיוון שהביקוש לעומת ההיצע הינו גדול מאוד, ייתכן ומחירי השטחים לא יהיו תואמים את המציאות ולכן יש לעשות אומדן אמיתי של שווי הקרקע. אומדן מעין זה נעשה על ידי שמאי מקצועי. להתחלת תהליך צרו קשר עם רון קרם משרד שמאות ומקרקעין, ואנו נקבע לכם פגישת ייעוץ.

  הכול על רכישת קרקע חקלאית

  החלטתם שאתם מעוניינים לקנות קרקע חקלאית? אמנם זוהי החלטה מרגשת במיוחד, אך לא כדאי לבצע אותה לבד. קרקעות עולות סכום לא מבוטל של כסף ואיש מאתנו אינו רוצה לרגיש כי השקיע את מיטב כספו במקום הלא נכון. זוהי הסיבה שבטרם אתם בוחרים את הקרקע, מומלץ כבר להתייעץ עם שמאי.

  לשמאי ישנם מספר רב של דרכים לעזור לכם עוד קודם תחילת תהליך הרכישה. השמאי יוכל לכוון אתכם נכונה אל עבר קרקעות אופציונליות אשר משתלמות לרכישה, ההיכרות עם עולם הנדל"ן מאפשר לו להכיר מספר לא מבוטל של קרקעות למכירה וזהו הצעד הראשון אל עבר רכישה מוצלחת. בנוסף, השמאי יאמוד עבורכם את ערכה הנכון והמדויק ביותר של הקרקע, יבחן האם כדאי בכלל להשקיע בה וכן יספק עבורכם את כל המידע בנוגע לבנייה עתידית, האם היא מותרת או לא. לאחר הבחינות הללו, תוכלו לקבל את ההחלטה האם הרכישה נכונה עבורכם או לא.

  רכישת קרקעות חקלאיות בצפון

  בין אם אתם מרגישים שהחלום לקנות דירה הולך ומתרחק ובין אם אתם אנשים המחוברים לקרקע, החלטתם לרכוש קרקע חקלאית. זוהי ללא ספק החלטה טובה, אך על מנת שהיא תהפוך גם להחלטה חכמה ובעלת אחוזי סיכון נמוכים במיוחד, יש לשכור את שירותיו של שמאי מקרקעין. משרד השמאות של רון קדם אשר נמצא בעיר חיפה, מספק את שירותיו לכל הארץ. רון בעל ניסיון של שנים רבות בתחום השמאות ומגיע מעולם המשפטים שם התמחה בתחום הנדל"ן ותכנון בנייה. בעזרת הידע הרב שצבר במהלך השנים רון יכוון אתכם לבחירה הנכונה.

  שיווק באינטרנט שיווק באינטרנט