ליצירת קשר

השאירו את הפרטים ואנו נחזור אליכם
  פטור מהיטל השבחה

  בשנים האחרונות אתם שומעים על עוד ועוד אנשים שמבצעים עסקאות נדל״ן שונות? ברור לכם שעכשיו הגיע זמנכם לעשות זאת ואתם תוהים כמה זה באמת יעלה לכם? אם כך, בוודאי כבר הבנתם שמעבר להיקף העסקה עצמה, יש עוד הוצאות. למשל, צריך לשלם לעוה״ד שמלווה את העסקה אך צריך גם לשלם היטל השבחה. זה גורם לכם לחשש ואתם תוהים האם לא כדאי כבר לוותר על העסקה כולה? חשוב שתבינו: שמאי מקרקעין מקצועי יעזור לכם בנושא של קבלת פטור מהיטל השבחה, ואתם לא תאמינו כשתגלו כמה כסף תוכלו לחסוך בצורה כזאת. אם אתם מחפשים שמאי מקרקעין מוכשר בחיפה, כדאי שתפנו אל רון קרם, כי אין ספק שהוא הבחירה הנכונה.

  מה הקשר בין שמאי מקרקעין ובין פטור מהיטל השבחה?

  בבואנו לדבר על פטור מהיטל השבחה, אנחנו מדברים, כמובן, על משהו שמעניין אתכם כולם. כל מי שעושה עסקת נדל״ן יעדיף לקבל פטור כזה, כי כאמור, פטור כזה יכול יכול להיות חיסכון משמעותי ביותר מבחינה כספית. שמאי מקרקעין, במיוחד אם הוא מנוסה ומקצועי, יוכל לעזור לכם בנושא הזה. הוא יוכל לסייע לכם להבין האם מגיע לכם פטור ומה עליכם לעשות כדי לקבל אותו. זה נכון שגם אדם שאינו שמאי יוכל לבצע בירורים שונים כדי להבין האם מגיע לו פטור או לא, אך בפועל, שמאי שיעשה עבודה כזאת יבצע זאת ביעילות רבה יותר. בנוסף, הוא יוכל גם לטפל עבור הלקוחות שלו בעניינים הבירוקרטיים לקבל הפטור ולכן ברור מדוע שירות כזה הינו מהותי.

  למה כדאי לפנות אל שמאי מקרקעין מנוסה, מוכר ובעל מוניטין?

  בין אם הנושא שמטריד אתכם הוא פטור מהיטל השבחה ובין אם אתם מתלבטים לגבי נושאים אחרים, חשוב שתבינו: הניסיון של השמאי הינו מרכיב משמעותי. למשל, אם אתם רוצים שהוא ייתן לכם הערכת שווי לנכס, אין ספק שהוא צריך להכיר את התחום הזה לעומק. כל הסיבות האלה לא משאירות מקום לספק: אם אתם מחפשים שמאי מקרקעין רציני, אתם מוזמנים ליצור קשר עוד היום עם רון קרם ולקבל ממנו שירות מוביל בכל סוגיית נדל״ן שמטרידה אתכם.

  היטל השבחה פטור

  אנשים רבים שרוצים לבצע עסקאות נדל״ן שונות לא תמיד מודעים לכך שצריך לשלם היטל השבחה. מדובר על סכום שיכול להגיע לגובה משמעותי ביותר ולכן, אם תוכלו לקבל פטור מהיטל השבחה, מה טוב. יחד עם זאת, נשאלת השאלה: איך באמת בודקים את הדברים? והאם זה משהו שבאמת אפשר לעשות לבד? חשוב שתבינו: התשובה היא לא. לכן כדאי שתפנו כמה שיותר מהר אל שמאי מקרקעין מקצועי שיוכל לעזור לכם בנושא הזה. איש מקצוע כזה הוא שמאי המקרקעין ועו"ד רון קרם, שמנהל את משרדו בחיפה כבר שנים רבות. הוא מגיע עם ניסיון ועם ידע רב בנושא, כך שאיתו אתם בידיים טובות.

  היטל השבחה פטור – מה עושה עבורכם השמאי?

  בכל מה שקשור לנושא כמו היטל השבחה פטור יש לא מעט בירורים שצריך לבצע. כלומר, קיימת אומנם לשון החוק, אך החוק לרוב כתוב בצורה לא ברורה ולא מובנת ולכן עליכם להסתייע בבעל מקצוע שמומחה בתחום. לכן, אם יש לכם אפשרות לראות כיצד אתם עושים עסקת נדל"ן ומשלמים הרבה פחות, למה שתוותרו על כך? שמאי מקרקעין מקצועי בתחום הזה יוכל, לפני הכול, לבדוק עבורכם את האפשרות לקבל פטור כזה. שנית, שמאי מקרקעין יוכל לטפל עבורכם גם בכל העניינים הבירוקרטיים לצורך קבלת הפטור. משמעות הדברים היא שאתם בעצמכם לא תצטרכו לטפל בעניינים, שכן השמאי יהיה אמון על כל העניין מתחילתו ועד סופו.

  למה חשוב לבחור שמאי מקצועי ומנוסה?

  אם תעשו חיפוש אתם תראו שבכל עיר בישראל יש היום לא מעט שמאים. חלקם יותר מנוסים מאחרים וחלקם מגיעים עם הרבה מאוד לקוחות שיכולים להמליץ עליהם. לכן נשאלת השאלה: עד כמה השמאי שלכם באמת מקצועי ומנוסה? האם תוכלו לסמוך עליו שהוא ידאג עבורכם לכל הנושא של היטל השבחה פטור? ועד כמה השירות שלו יהיה מהיר? אם חשוב לכם להיות רגועים ולדעת שאתם בידיים טובות, פנו עוד היום אל רון קרם. הוא מביא איתו את השילוב הנכון בין שירות אדיב ללקוח ובין מקצועיות חסרת פשרות, וזה בדיוק מה שצריך במקרים מהסוג הזה.

  רון קרם - שמאי מקרקעין וליווי השקעות נדל"ן

  ניסיון למעלה מ-15 שנים
  בתחום הנדל"ן ותכנון ובניה

  רון הוא שמאי מקרקעין ועו"ד המתמחה בתחום הנדל"ן ותכנון ובניה, עם למעלה מ-15 שנים בתחום.

  שירותי שמאות מקרקעין

  המשרד מספק שירותי שמאות מקרקעין למגזר הפרטי, העסקי והציבורי.

  ייעוץ כלכלי וליווי השקעות נדל"ן

  משרד "רון קרם שמאות מקרקעין וליווי השקעות נדל"ן" ממוקם בחיפה ומספק שרותי שמאות מקרקעין ייעוץ כלכלי וליווי השקעות נדל"ן בכל רחבי הארץ.
  שיווק באינטרנט שיווק באינטרנט
  דילוג לתוכן