ליצירת קשר

השאירו את הפרטים ואנו נחזור אליכם
  הערכת שווי דירה

  אם יש משהו שמדבר אל כולנו, הישראלים, זו האפשרות לבצע עסקאות נדל״ן שונות. אם אנחנו רוצים למכור דירה ישנה כדי לקנות דירה חדשה, או שנרצה למכור דירה שירשנו מההורים. מה שבטוח זה שצריך להבין כמה באמת שווה הדירה שלנו. לכן הערכת שווי דירה זה לא משהו שאפשר לוותר עליו. חשוב להבין: זה שיש אפשרות לבדוק בכמה נמכרו דירות שונות באזור זה טוב ויפה, אך זה לא מספיק. כדי להיות בטוחים שאנחנו דורשים סכום סביר, צריך לבדוק את הדירה הספציפית שנמצאת בבעלותנו. זו בדיוק הסיבה שבגללה כדאי לפנות אל שמאי מקרקעין, ואין ספק שהכתובת הנכונה לכך היא משרדו של רון קרם.

  מהם הגורמים שנלקחים בחשבון כשמבצעים הערכת שווי דירה?

  בבואנו לדבר על הערכת שווי דירה צריך להבין שיש גורמים שונים שיבואו בחשבון וישפיעו על השאלה כמה באמת נשלם. אחת מהן, זו השאלה איפה ממוקמת הדירה. כלומר, האם מדובר על דירה שממוקמת בעיר שבה ערך הנדל״ן רב? ואיפה בתוך העיר נמצא הנכס? עוד שאלות שמשפיעות תמיד על ערך הדירה הן: האם הדירה צריכה לעבור שיפוץ כדי שאפשר יהיה לגור בה? או שאולי מדובר על דירה שכבר מוכנה למגורים? האם הגישה אליה נוחה? או שיש לא מעט מדרגות שמובילות אליה? כל הפרטים האלה, ועוד רבים אחרים, נלקחים בחשבון בהערכה הכללית שמבצע השמאי.

  החשיבות של בחירת שמאי מקרקעין כמה שיותר מנוסה

  זה לא משנה איפה נמצאת הדירה שעבורה אתם רוצים להזמין שירותי הערכת שווי דירה. מה שכן חשוב, זה לבדוק שאתם בוחרים אנשי מקצוע מובילים וטובים. לא כל איש מקצוע שמציג את עצמו כשמאי באמת יוכל לתת לכם שירות מוביל בתחום הזה ולכן חשוב לבדוק היטב את הדברים. אין ספק שאם המטרה היא לבחור שמאי מנוסה, מקצועית וכזה שתוכלו לסמוך על דעתו, כדאי שתדברו עם רון קרם. הוא מגיע עם ניסיון של יותר מ15 שנה בתחום הזה והוא זמין עבור הלקוחות שלו בכל עת. התקשרו אליו עוד היום ותוכלו לקבל שירות מעל ומעבר לכל אורך הדרך

  הערכת מחיר דירה

  הערכת מחיר דירה, מתבצעת אך ורק על ידי שמאי מקצועי והיא נחשבת לתנאי הכרחי בכדי לקבל משכנתא. הערכת דירה מאפשרת לכם לקבל תמונה כוללנית בנוגע לנכס אותו אתם עתידים לקנות או למכור וכך למעשה להבין האם הסכום המבוקש הינו תואם את ערכו של הנכס. אין ספק כי מדובר בתהליך חשוב מאוד, מכיוון שמדובר בעסקת חיינו. רון קרם משרד שמאות ומקרקעין יסייע לכם בתהליך זה ויעזור לכם להבין מהי הערכת המחיר הנכונה עבור הדירה שאותה אתם רוצים לרכוש או למכור. 

  למה אתם צריכים הערכת מחיר לדירה?

  מזל טוב! החלטתם לרכוש דירה ואין מאורע משמח מזה. לבטח חסכתם את מיטב כספכם ואתם מדמיינים כיצד אתם משקיעים אותו בבית הטוב ביותר. לצערנו לא כל מה שאנו רואים על פני השטח, הוא האמת לאמיתה ופעמים רבות התמונה המוצגת לנו מתגלה ככוזבת. כמה חבל שאנו מגלים זאת רק לאחר חתימת החוזה והתשלום.

  במיוחד בתהליכים מעין אלו, חשוב לבצע את כל הבדיקות הנכונות אשר יאפשרו לנו להיות עם לב שקט ונקי בנוגע להחלטה שלנו. זהו בדיוק תפקידו של השמאי. כאשר השמאי מעריך את מחירה של הדירה, הוא בוחן בדיוק את הנקודות אותן אנו לא יכולים לראות. השמאי יבחן את מצבו המשפטי של הבית, האם ישנן בעיות עם מנהל המקרקעין, על שם מי רשום הבית, והאם ישנם בעיות בהיתרי הבנייה. כמו כן השמאי יבחן את סביבת הבית, הן ברגע זה ממש והן בעתיד, האם עתידים להיבנות בניינים נוספים שיורידו את הערך ועוד.

  שמאי דירות מקצועי להערכת מחיר דירה

  אין ספק כי עבודתו של השמאי אינה רק נחוצה, אלא היא אף משמעותית ביותר ולכן כאשר אתם עומדים בפני בחירה של איש מקצוע חשוב שתשקיעו מעט מחשבה ותעשו את הבחירה הנכונה. שמאי מקצועי יספק עבורכם תוצאות איכותיות. רון קרם משרד שמאות ומקרקעין הינו שמאי בעל שנות ותק רבות מאוד, אשר התחיל את תפקידו אי שם בעולם המשפטים. שילוב ייחודי זה משפיע רבות גם על התוצאות אותן תקבלו. קיבעו עוד ביום פגישת ייעוץ ראשונה על מנת שתוכלו להשאיר את הדאגות מאחור.

  רון קרם - שמאי מקרקעין וליווי השקעות נדל"ן

  ניסיון למעלה מ-15 שנים
  בתחום הנדל"ן ותכנון ובניה

  רון הוא שמאי מקרקעין ועו"ד המתמחה בתחום הנדל"ן ותכנון ובניה, עם למעלה מ-15 שנים בתחום.

  שירותי שמאות מקרקעין

  המשרד מספק שירותי שמאות מקרקעין למגזר הפרטי, העסקי והציבורי.

  ייעוץ כלכלי וליווי השקעות נדל"ן

  משרד "רון קרם שמאות מקרקעין וליווי השקעות נדל"ן" ממוקם בחיפה ומספק שרותי שמאות מקרקעין ייעוץ כלכלי וליווי השקעות נדל"ן בכל רחבי הארץ.
  שיווק באינטרנט שיווק באינטרנט
  דילוג לתוכן